выборы

Выборы в ДНР и ЛНР. Комментарий СБУ

Сегодня, 2 ноября состоялись выборы глав самопровозглашённых республик Донецка и Луганска. Ниже мы приводим комментарий по поводу происходящего от СБУ. Отметим, Служба Безопасности Украины не признаёт лигитимность находящихся там наблюдателей. Оригинал документа находится на сайте СБУ.

Сьогоднішні події в терористичних ДНР і ЛНР є актом насильства над українськими громадянами і не мають нічого спільного з виборами.
Служба безпеки та Міністерство внутрішніх справ України кваліфікують все, що відбувається сьогодні на тимчасово окупованих територіях Донецької і Луганської областей, як масштабний злочин проти українських громадян, і документують масові факти терору, залякування, шантажу, підкупу, примусових робіт та викрадення людей.
В рамках відкритого сьогодні вранці кримінального провадження СБУ та МВС документуть десятки злочинів, які полягають у обстрілах мирних жителів, що не припиняються, диверсіях (м.Маріуполь), цинічного тиску зброєю і артилерією на громадян (м.Сніжне), підкупу і шантажу (м.Донецьк).
Відбувається цинічне примушування та заманювання громадян до «людоловок», а інакше не назвеш місця для псевдо-голосування. Тут людям за безцінь пропонують продукти харчування, овочі і фрукти, завезені Російською Федерацією з т.зв. гуманітарним конвоєм, є організованим злочинцями цинічним фарсом для того, щоб зібрати базу даних про людей і відсортувати їх за злочинними потребами ДНР і ЛНР.
Громадяни призовного віку, наприклад, бачаться бойовиками і їхніми московськими господарями як гарматне м’ясо для боротьби проти України і як поповнення складу Збройних Сил Російської Федерації. Про це свідчать повістки про призов, які пропонуються Вашій увазі.
Старших громадян, яких залякали і примусили прийти під дулами автоматів, підкуповують одноразовою передачею їм дешевих продуктів, комуністичною музикою і гаслами, які лунають з динаміків «людоловок».
Здорових чоловіків середнього віку буде використано на примусових роботах — рити траншеї і будувати укріплення.
І все це відбувається під прикриттям іноземних псевдо-спостерігачів, які уже, або будуть оголошені персонами non grata на території України. Їхню діяльність ми трактуємо як злочинну підтримку бойовиків-терористів. Вони стали спільниками бандитів.
Служба безпеки України ще раз закликає українських громадян утриматися від участі в цьому шабаші і не зробити помилкового кроку, який перекреслить ваше майбутнє і майбутнє ваших дітей.

 


>>> Перевод текста.

ЭТО ИНТЕРЕСНО  Мобилизация школьников в ДНР и ЛНР
 1. Pingback: Порошенко отменил свой закон об особом статусе Донбасса

 2. Ольга Голуб

  Эта информационная война замучила уже всех, а так хочется узнать, что именно происходит на востоке страны, ведь там живут люди и страшно даже подумать, в каком состоянии они находятся.

 3. Вероника Арбузова

  Вероника Арбузова

  Моя подруга живёт в Волновахе. Страшные вещи рассказывает о нациках. Ждут не дождутся когда же ополчение этих уродов выбьет из городка.

 4. Наталья Русева

  Наталья Русева

  Вот как по мне, так отделили бы их скорее, только, что бы дальше на Украину ни ногой. Жаль только жителей Донбасса. Ведь ни в одной «банановой» республике (Абхазия, Осетия и т.д.) благоденствия не наступило.

Добавить комментарий

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.